valorant hile satın al

Bu oyunun en çok oynanan oyunlar arasında ülke almasının en önemli nedenlerinden biri kredi ile (UC yöntemiyle) baziçe içinde allıkışveriş yapılabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle baziçe ciğerersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle allıkışveriş muktedir olmak ciğerin oyuna online yöntemlerle kredi yatırmanız gerekmektedir.

Günümüz Uc yöntemi ile allıkışveriş muktedir olmak o derece amelî bileğildir. Çünkü bu işçiliklemler dolar kuru üzerinden işlem yapıldığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok ali oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek ciğerin evet da oyunda daha bir tomar silah gücü üzere hilelere esasvurmaktadırlar. Ancak bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü eşhas aracılığıyla hazırlandığının ve bu hilelerin ciğerine zararlı mukayyetmlar yükleye bileceklerini görüş ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu ovamızda Pubg Taşınabilir oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri ciğerin sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler ciğerin oyunu daha yerinde oynamanızı sağlayacak ancak yasak olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov üzere hilelere ülke mevdutir. üste bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi üzere hilelere bile ülke mevdutir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri arasında en korkulu olan ve hesabınızın banlanmasına ne olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi ciğererindeki hayalî paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu hayalî paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular baziçe içerisinde ülke meydan kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine esasvurmaktadırlar. Ancak bu hileyi kullandıktan sonrasında oyunu oynayıp kazanılmış olduğunızda almış olduğunız hediyeleri dahi kullanamazsınız.

Baziçe içinde satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı evet da diğer oyunculardan üstün bir hale gelmenizi sağlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar yalnızca oyundaki karakterinizin görünümünü bileğişçiliktirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri arasında ülke meydan UC hilesini kullanmamanızı salık ederiz. Bu hileler üçüncü eşhas aracılığıyla oluşturulduğu ciğerin ciğerine zararlı mukayyetmlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve manevi muhatara verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri arasında en çok taalluk gharabelik ve diğer oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, esasen baziçe yapımcıları aracılığıyla turnuvalar esnasında tamam oyuncuların nerede olduklarını izleyicilere tayin etmek ciğerin kurdukları bir sistemdir. Ancak üçüncü eşhas aracılığıyla bu model hacklenerek kötü fakatçlı olarak oyunlarda kullanılmaya esaslamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları tecziye etmek ciğerin kalıcı yeni sitemler vüruttiriyor ve hilelerin çallıkışmasını engellemeye çallıkışıyor. Ancak ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi ciğerin her dem bir defa bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında ülke meydan duvarların arkasını görme özelliğine ehil olurlar. Eğer rakip bir cidarın arkasında yahut oyunda ülke meydan dağ ve tepelerin arkasındaysa bu okus pokus sayesinde rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz kontrasında sizi sarplü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine bakılırsa kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri arasında en yaygın olan hilelerden biridir. Aimbot hiçbir söz üzere görünse bile esasen Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, maksat yutmak yahut bir nesneyi nişan yutmak mazmunına gelirken Bot kelimesi, bir işçilikin otomatik olarak yapılması mazmunına gelir. Bu iki kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise otomatik olarak nişan transfer mazmunına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir