MedreseRadyo Risale i Nur

MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine takat kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo neşriyatı ve muhtelif dillerde risale i nur video,vecize,podcast,radyo vb gereksinimlerinizı baştan aşağı hakkındalayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe kabil bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta ihtimam veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store kabil infaz marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

Ayrıca genel ağ sitesi üzerinden alakalı taksimmleri ziyaret ederek ücretsiz şekilde ihtimam alabileceğiniz bir çok özellikte bulunan. Latin Amerika, Avrupa, Asya kabil bir çok kıtada infaz üzerinden neşriyat yapan infaz jurnal yüzlerce saat dinlenerek görev benizünde İslamiyet’in elan hızlı tanılamanmasına delalet ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo aracılığıyla strüktürlarak insanlara ulaştırılması ihmal edilmiyor. Sizde yurt dışında canlı doğru arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını tavsiye ederek onlara bu konuda yardımcı olabilirsiniz.

Ayrıca MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile alakalı videolar yayınlar yaparak yurt dışında bir çok insanın İslamı aşinalık noktasında bir köprü vazifesi strüktüryor. Bilindiği üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epey kelam ettiriyor. Eserin bu denli yakıcı başüstüneğu bilinmiş olduğu bâtınin infaz ve gayrı sayısal yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur video indirmek veya seyretmek isterseniz kesinlikle MedreseRadyo uygulaması ve genel ağ sitesini ziyaret etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça kelam ettiren infaz sahiden görülmeye kıymetiharbiye. İnternet sitesi baştan aşağı taşınabilir uyuma mevla ve bir çok yabancı dilde ihtimam verdiği bâtınin sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Doğrusu hali hazırda genel ağ sitesi kesiksiz vüruttirilmekte ve kullanıma elan şık bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size sesli risale i nur çallıkışmalarının kalitesinden bahsetmek isterim. İtalyan ün sanat adamımız Max aynı zamanda İtalya’da tiyatro eğitimi almış bir sanatçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde allıkıyoruz. İspanyolca sesli risale i nur’da ise gene bu şekilde en kaliteli seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en yerinde şekilde temsil edilmeye çallıkışılmaktadır.

Devir içinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce anatomi hem istifade etmekte, hemde uygulamadan en yerinde şekilde faydalanmaktadır. Doğrusu infaz marketlerden bakmış olduğunız zaman uygulamanın puanının ve indirilme nispetının ne denli mualla bulunduğunu görebilirsiniz. Buda eyitmek oluyor ki MedreseRadyo uygulaması düzında sahiden esaslı bir iş çıharemp insanlara en yerinde şekilde ihtimam vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur Dinle

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir