Kurma.Website

İnsanların yaşadıkları özel andaçlarını, ihtisas alanlarıyla alınlarına çısoy yeteneklerini paylaşmalarını, ihtiyaç bulunduğunu düşündükleri bir alanda veya direkt olarak kişisel isteklerini tatmin geçirmek derunin kullandıkları web sitelere blog denilmektedir. Bu bap için elan detaylı bir şekilde haber yok etmek içim blog nedir adlı yazımı okuyabilirsiniz.

# Sarrafiyelamadan önce devir kaybetmemeniz namına blog heveslimadan önce adlı yazımı okumanızı öneririm. “Sitemin ismi ne olmalı elan onu üstelik bilmiyorum” diyenler derunin de blog kişi önerileri veya domain önerileri yazım tam size için.

Hasetmüzde blog mevzuları; kişilerin ihtisas alanları, tetkik yetenekleri kabil belli bir amaçta yazılabileceği kabil; her sektörden veya her fikirden az buçuk toparlayarak da website oluşturmak mümkündür.

şu demek oluyor ki bir ruz teknoloji dair haber sunulurken; vesair ruz, siyasetle ilişkin paylaşımları blog derunğinize yaraşıklı bir şekilde yapabilirsiniz. Bir ruz gitar çalıntı dair video ve fotoğraflı yayınlar yaparken; bir ahir ruz rahatıllı telefon incelemesi yapabilirsiniz. Veya blogunuzu hevesliarak ürünler satabilirsiniz.

Blog Oluşturma Ne Kadar Hinımı Tuzakır?
Website boşaltmak 2022 tarihinden itibaren daha çok çok kolaylaştı. Yalnızca 25 dakikada sıfır haber ile sizinde blogacmak.com kabil bir siteniz olabilir. Bu konuda elan detaylı bir şekilde haber yok etmek derunin nite blog açılır yazımı okumanızı öneririm.

blog boşaltmak devir almaz
Zamanınızı alacak nazar boncuğu şey domain adınızı ve dizaynınızı seçmek olacaktır. şayet kafanızda zati bir domain (düzlük adı) var ise o devir tehlikeli anlamda teamüliniz hızlandı diyebilirim.

Bir web sitesi heveslimaktan öte blogun derunine okuyucunun sevdiği yazıları tastir etmek, bu yazılara özgün video ve resimler yakınmak elan uzun devir alacaktır. Gerçi sadece 10-15 dakikada makale yazıp yayınlayanlar da var. şu demek oluyor ki bu süreyi ayarlamakta size kalmış gerçekte.

Ne Kadara Emtia Olabilir?
Bu teamüle kafalamadan önce eminim aklınızdaki sorulardan biri “Bir web sitesi boşaltmak derunin çok tıngır harcayacak mıyım?” dır.

blog boşaltmak kaç tıngır
Cevap “Faydalı” Web sitesi boşaltmak derunin kesinlikle öyle erdemli miktarlarda tıngır harcamanıza lüzumlu nanay. Siteyi kendiniz hevesliacağınız derunin dizayn ve kurulum maliyetlerini ödemiyorsunuz. Normalde piyasada 700-800 TL den adiya kuruluşlmayan bu hizmetin gerçekte maliyeti 1 salname $20-25.

Yalnızca domain ve hosting derunin bir ücret ödeyeceksiniz. O da toplamda $22 kabil bir numara tutacak. şu demek oluyor ki aylık sadece $1-2 ödeyerek sitenizi heveslimış olacaksınız. Bunun derunin Hostinger‘in kampanyasından faydalanacağız. Bizlere salname 20-25 Dolar kabil bir rakama istikbal. Nite mı? Burdan devam…

Blog Aç Yalnız Sebep?
Haddizatında bunun bir çok nedeni olabilir, fakat en popülerleri:

Evden tıngır edinim derunin site boşaltmak : Türkiye’de bir çok blogger genel ağ üzerinden blog yazarak tıngır kesbetmek derunin web sitelerini kullanıyor. Yalnızca part-time bir iş olarak değil, kimiları bu hikâyeı tam zamanlı bir iş olarak görüyorlar. Özellikle internetten tıngır edinim dair en sağlıklı yöntemlerden biri site kurmak ve site heveslimaktır.
1 kere öğren 1000 kere yap : Bir kat blog nite açılır öğrendikten sonrasında arkadaşınıza, dostunuza, mahelledeki herhangi bir iş yeri sahibine bloglar (siteler) açıp, bu teamüli kendiniz derunin bir tıngır edinim yolu haline getirebilirsiniz.
Kendini söylem geçirmek derunin : Yalnızca blog tastir etmek, kendi duygularını kafakaları ile pay etmek derunin blog heveslianlarda var. Ayrıca bu zevat bazen öyle pop oluyorlar ki on binlerce insan aracılığıyla siteleri kovuşturma ediliyor.
Varolan teamülinizi geliştirmek derunin : Blogları kişisel ve kurumsal olarak ikiye kocaoğlanrabiliriz. Kurumsal sitelerde firmalar çok az maliyetle detaylı bir şekilde yazdıkları derunerikler ile çok elan şu denli kitleye ulaşırlar.
Blogger çıkmak derunin. “Blogger” şu demek oluyor ki blog sahibi kimse kelimesi son günlerde toplumsal iletişim araçları ara buluculığı ile yayıldığından çok pop bir mefhum başüstüne. Bu zevat bazen hayatlarını bazen ürün incelemelerini sayfalarında yayınlıyor ve acayip skorda bir hayran kitlesine mevla olabiliyorlar. Bir çok bloggerın bu teamüllerden erdemli reklam gelirleri elde ettikleri ortada.
Bunlar yerinde gelmediyse site kurmak derunin 10 sebep yazıma da bir denetlemen derim.

website kurma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir