hostingadresi.com: Sanal sunucu

Paylaşımlı hosting adı da kullanılmaktadır, bu tür sistemlerde biricik bir anonsör üzerinde, sunucunun izole bant genliği ve fiziki gücüne bakılırsa okkalı adetda hosting barındırılabilir, alay gelimi vasati bir aile bilgisayarından oluşturulacak bir anonsör 100 tane linux hosting barındırılabilirken markalı ve anonsör olarak üretilmiş özel makinalarda sitelerin ölçünlü ve güçlü yoğunluklu olmadığını düşünürsek 1000’den okkalı hosting hesabı açılabilir.

Co-Location / Takdimci Bulundurma
Bu hizmette hizmeti anonsör izole bant genliği evet da trafik, şayet var ise canlılık ücreti şayet istem ediliyorsa kurulum ücreti olarak temin edersiniz, kurulacak mukayyetm ve lisansların da ücretleri anlaştıynet destelı olarak sizin karşılamanız müstelzim ücretlerdir, bunun dışında fiziki olarak sunucuyu çkızılışır durumda data centera doğrulama kılmak durumundasınız.

Reseller / Bayi
Shared hosting / Ortaklaşa sunucularda da bu görev sunulabilir, gene almış olduğunız hosting paketi bayi paketi evet da reseller adı altında bulunmakta ve mafevkda yazdığımız paylaşımlı hosting sunucularında kullanılmaktadır, burada biricik nüans size ilişik bir limit dahilinde bir den okkalı hosting hesabını kendi panelinizden kendi kendinize hevesliabilmenizdir.

Dedicated Hosting / Kiralık Takdimci
Bu hizmette istem ettiğiniz anonsör anlaşmanıza destelı olarak sizin adınıza temin edilir, bazı firmalar bu hizmetin anlaşmasını kavlükarar bitiminde sunucunun size ilişik olacağı tahüdünü verebilirler, normal şartlarda fiziki makinanın vasati maliyetini ve buna destelı olarak izole bant genliği ve canlılık ücretini üste ödersiniz.

Virtual Dedicated Hosting / Farazi Kiralık Takdimci
Bu hizmette istem ettiğiniz anonsör anlaşmanıza destelı olarak sizin adınıza fiziki bir anonsör üzerinden eşme paylaşımı yöntemi ile katkısızlanmaktadır. Burada kullanacağınız eşme CPU, RAM ve HDD olarak size berlitilmekte ve fiziki anonsör üzerinden size ayrılmaktadır.

hosting

sanal sunucu

reseller

tema

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir