Formakustik.com.tr: Tavan C

Tavan profili, alüminyum kabilinden metallerden imal edilen profillerdir. Yararlanma açısından oldukça ayrıcalıklı seçenekler elde edilmesini sağlayıcı tavan profillerinin U ve C yetişmek üzere farklı seçenekleri vardır. Değişiklığın nöbetlevsellik itibarıyla önemli bulunduğunu bileğerlendirerek harekete girmek oldukça önemlidir. Bu nedenle bile tavan profili satın alarak beklentilerinize en iyi şekilde karşılık verebilirsiniz.

Tavan Profili Üretimi ile Alakalı Bilmeniz Gereken Detaylar
Allıküminyum profillerin özellikleri ve kaliteleri gerçek anlamda tatmin edici olsa da bazı uran detayları bile bile eylem kılmak gerekmektedir. İşte tavan profilleri ile alakalı olarak behemehâl bilmeniz gerekenler.

Üretim sözınlığı 0,30 mm ile 0,60 mm arasında bileğnöbetkenlik göstermektedir. Bu nedenle bile üretimde ne sözınlık tercih ediliyorsa ona amelî bir kanunlar sahip olmak essah olacaktır. Üretim uzunluğuna bakılmış olduğunda ölçün uzunluk 3000 mm’dir. Fakat projeye bağlamlı olarak 2000 mm ile 4000 mm kabilinden seçenekler bile tercih etmeniz mümkündür.

Siz bile projeye ve gereksinimleriniza gereğince bir kanunlar yaparak kaliteye erişmek gerek misiniz? O halde kaliteli tavan profili ürünlerimizden yarar uydurmak adına tercihinizi yapmalısınız. Kaliteli, kullanışlı ve dayanıklı çözümler yakalamanızı esenlayacak olan tavan profili alternatifleri dâhilin takkadak harekete geçerek kaliteyi yakalayın!

alçı
tavan c
duvar c

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir