Erotik Giyim

Jartiyer, Fransızca’dan dilimize geçmiş, diz altı evet da diz üstü giyilen çorapları markajcı elastik şerit ve bantlara verilen isimdir. önceleri erkek iç giyim ürünü olarak ortaya çıkmıştır. Günümüzde çoğunlukla kadın iç giyim ürünü olarak üretilse bile erkekler sinein üretilen daha dümdüz modelleri bile mevcuttur. Orta Çağ dönemlerinde Avrupalı erkekler çoraplarının dunya kaymasını kösteklemek sinein elastik yada deri şeritler kullanırlardı. 16. yüzyıla gelindiğinde eksikli vücudunda bacağın da bir şehvet aracı evetğu esrarkeşfedildi. Ve bu beyırdan sonra hanımlar aracılığıyla da kullanılmaya başlandı. Hatta unutulmaya sebebiyle tutmuş bir batı geleneğine gereğince, düğünden sonra gelinin jartiyeri engelsiz ilave ile beya sunulur ve yeni evlilere maddi bindi esenlanırdı. Bir diğer Avrupa geleneğinde ise, gelinin çsineek buketini damadın omuzundan bekârların üzerine güzel fırlatması o dönemlerde jartiyer ile yan yana gerçekleştiriliyordu. Jartiyeri ve buketi yakalayan torlakler düğün raksında çiftlere eşlik etmek zorunda idi. 1960’lı yıllarda edisyonlan biraşkın erkek dergisinde eksikli vücudunu gösteren fotoğraflarda jüpon, korse, sütyen ve mini etek gibi iç giyim ürünlerinden sonra jartiyer bile yer almaya başladı ve günümüzde jartiyer, bir çok fantazi iç giyim ürünüyle yan yana kullanılır hale geldi.

En çok tercih edilen rengi bir zamanlar bile evetğu gibi beyazdır. Yağız ve pembe gibi renkleri bile onaylama görmektedir. Jartiyerbel bantları her bacakta 2 yada 3 şerit halinde bulunmaktadır. Bu şeritlerin uç kısmında çorapları tutmaya yarayan klips kilitler bulunur. Şerit ve tutucu klipsler olabilir evetğu derece çarliston olmalı ki, dış kıyafetten belirli olmaması ve giyen kişelleme rahatsız etmemesi gerekir. Moda kolü daha çok jartiyeri birlik şerha olarak satmanın indinde biraşkın ürünle kombine ederek bayanların zevkine sunmaktadır. Jartiyer modelleri, biraşkın üretici aracılığıyla saten gecelik, külot-sütyen öğürı ve erotik kostümlerin vaz geçilmez bir seksi iç giyim parçbeyı olarak görülmektedir.

Bir zamanlar tabu olarak onaylama edilen fakat anbean liberalleşmeye güzel giden seks oyuncaklarının satın alınmasıyla müntesip olarak tabu yadımlamaının sınırlarını tartışmak ve konuya ara iletmek sinein dundakileri okumanızda fayda var.

Seks oyuncağı olarak bileğerlendirilen ürünlerin bazenları kategorileri içre özellikleri açısından değişiklik gösterse bile kök başlıkları şunlardır:

Vibratörler
Kayganlaştırıcı ürünler
Dildolar
Anal oyuncaklar
Penis halkaları
Mastürbatörler
Penis kılıfları
Belden bağlamlamalılar
Fetiş ürünler veya BDSM
Fantezi giyim
Bütün seks oyuncakları birlik başına veya bir partnerle her evetştan kişi aracılığıyla çok amaçlı kullanılabilir olsa da bu gruplar içre günümüzde ve cihan genelinde en çok satın alınan sex shop ürünü vibratörlerdir.

Kimilarına gereğince seks oyuncakları sağlıksız, utanç donör veya çevreye zararlı olarak görülebilirken bazenlarına gereğince ihtiyaç, hayata renk salmak sinein bir aracı bulunduğunu söyler.

Utanç, kendini ehliyetsiz hissetme duygusu veya mağazada yâr birileri ile karşılaşma tedirginliği seks oyuncaklarını mağazalardan satın almayı soğuk kılan durumlardır.

Çevrimiçi sex shop’lara güne doğrulum bu açıdan önemli ve etkilidir. Çevirimiçi sex shop alım satımlerinde mahrem evetğu sinein satın alırken kişinin duyduğu utanç azalır.

Bu tabuları yıkmak veya ihlal etmekten kâm kayran tüketicilerde mevcuttur. Bu yüzden sex shop’ların hem çevrimiçi hemde fiziki mağazalarının olması önemlidir.

Utanç yaşamak, tabularla eğleşmek temelı seks oyuncağı alım satımlerinde hüsranla payanlanabilir. Ürünü internet sitesindeki görseline bakarak ahzetmek, medarımaişetlevselliği hakkında bilgelik edinmeden satın ahzetmek, dokusu, boyutu v.s. özelliklerini bilmemek paketi açtığınızda sizi hüsrana uğratabilir.

Bu sebeple sex shop e-kâr siteleri ürünlerin ilimlı resimlerini, videolarını ve açıklamalarını çok net yayınlamalı ve menfilik yaratacak sonuçların önüne geçebilmek sinein şanlı çaba tüketme etmelidirler. Ayrıca; daha çok vüruten uygulayım bilimi ile mağazaya gitmeden ürünleri Whatsapp v.b. uygulamalardan yararlanabilirler.

Seksologlar, üretici firmalar, ovalan makaleler seks oyuncakları üzerinde tabuları yıkmakta faydalı oldukları sinein seks shoplardan alışdoneş daha emeksiz ve sıkıntı olmaya başladı.

Bir vakitler seks oyuncağı kullananların sapkın evetğu, seks dirimında yaşanan problemlerın tartışılması, lafşulması utanç duygusunu pozitifrdığı sinein ihtiyaç olsada satın alımlardan korkan bir topluma sahiptir. Oysaki günümüzde bu düşüncelerin sakatlıklığına düşünce getirmiş toplumumuz ihtiyacı olan seks oyuncaklarını seks shoplardan ferah ferah alabilmekte ve kullanabilmektedir.

Liberal kültürlerde cinsellikte yaşanan olumsuzluklar dirimlik sorunu olarak onaylama edilir, insanlar cinsellik ve sekste müsavi haklara sahiptir. öbür taraftan, tutucu kültürlerde; cinsellikteki farklı gereksinimler aktöresel bir sorundur, cinsiyete gereğince tensel fırsatlardaki eşitsizlik çok yüksektir, tensel refah düzeyi daha düşüktür ve seks, cinsellik olarak onaylama edilmez.

Hanımlar, sex shop alım satımlerin, fiziki mağazadan ziyade çevrimiçi mağazalardan yapmaktadır. Hanımlar tensel hayatlarını renklendirmek, dirimına zihayatlık salmak, daha elleme bir orgazm eğleşmek veya seksi iç çamaşırları ile cezbedici bir vücut sergilemek sinein sex shoplardan alışdoneş yaparlar.

Sex shoplar ülkemizde temelı yasalar doğrultusunda mağaza konumu, ürün tanıtımı, müşterilere erişimı açısından kurallara sahiptir. Ülkemizde 18 evetş altı bireylerin sex shoplardan alım satımi memnuiyet olup çevrimiçi sitelerin girizgâhinde bu uyarı strüktürlmaktadır.

MaviShop olarak seks oyuncaklarının satışını çevrimiçi ve fiziki mağaza olarak devam etmekte olup müşterilerinin haklarını sahiplenmek adı altında faaliyetlerine devam etmektedir.

Seks oyuncaklarının uygulayım bilimi ile buluşmasından sonra şanlı vürutmeler ve tensel uyarıların her noktasına dokunabilen oyuncakların üretildiğini görünce, acaba dünyayı elemi geçirecekler diye korktuğum güzel olsa da onlarla oynanan seks oyunlarının insanları seks yaparken farklı ve heyecanlı seks evetşantılarına götürdüğünü görünce korkularım kocaman gülümsemelere yöneliyor.

Düşünsenize seks ile müntesip aklınıza gelebilecek herşeyi yapabilen ve hatta sizi yönlendiren aletleri. Bizi şaşırtan bu oyuncakların bizlere veremedikleri birlik şey kaldı o da ihtisas. İşte burada partneriniz devreye giriyor. Unuttuğunuz, hiç bilmediğiniz veya daha önce hiç evetşamadığınız seks yaşamınızdaki hazları, dokunuşları partneriniz ile yan yana size yardımcı olacak seks oyuncaklarını devreye sokuyorsunuz.

Seks oyuncakları farklı metodları, medarımaişetleyişleri, sizin esrarkeşfedemediğiniz noktalara erişimı ile vücudunuzun kâm haritasını çıkarmakta epey yakıcı ürünlerdir. Oyuncaklar ile esrarkeşfettiğiniz noktalar veya hareketleri partnerinize bildirebilir ve partneriniz bunları mahsus ve ona gereğince faaliyet ederek seks pozisyonları oluşturabilir. Bu da sizi daha kesif seks hayata geçirmeye ve partnerinizi arzulamaya itecektir.

Partneriniz sizin aklınızı okuyamaz. Bunu ondan bekleyerek seks yaşamınızı orgazm olmadan sonlandırma rutinine bir son verin. Seks oyuncakları ile bedeninizi esrarkeşfederek partnerinizi yönlendirmeniz bu medarımaişetin en emeksiz yolu. Ayrıca seks sırasında laflamak çok önemli. Zinhar muhabere kurmaktan ve lafşmaktan korkmayın ve utanmayın. Oyuncaklar ve iletişimle seks yaşamınızı en etkili seviyelere çıkarmak sizin elinizde.

Düşünsenize rutin bir seks hayatının ne derece rahatsız edici bulunduğunu. Ama aranızda sizi yönlendirecek hazzınızı zirveye taşıyacak titreşimleri, ikinci bir penisi, veya bir penis sebebiyleüğünün penisinizi sıkarken gayrimeskûnahzetmek sinein sineinizde tuttuğunuz canavarı uyandıran oyuncaklarla yaşanan seks dakikaları ne kadarda cazibeli olurdu.

Eşeysel haz ne yaparsanız strüktürn seks oyuncakları olmadan doruğa ulaşamaz. Tek müşkül tanılamamadan, sizi hazzın doruklarına çıkaracak ve farklı noktalarınızı uyarıcı seks oyuncakları daha elleme seks evetşantısının vazgeçilmezleridir.

Sonuç olarak elleme bir seksin sonu bileklü bir orgazm ile payanlanır. Kendinizi ve partnerinizi esrarkeşfettikten sonra seks yaşamınızdaki sıklık ve her seferinde artı sonuç almış olduğunızda iyiki bu ovayı okumuşum diyeceksiniz.

Erotik Giyim
Performans Geciktirici
Fetiş Ürünleri
http://www.mavierotikshop.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir