Antalya Kürtaj

İşlemin gerçekleşmesi bağırsakin bir adet bileğil yekten zait hekimin icazetı gerekir ve sıhhat oturmuş raporuna icap duyulur. Hamilelik süresince takibi meydana getirilen bebeğin sakatlık ya da sevgi ritimlerinin olmadığı kesinleştiği üzere durumlarda terapotik kürtaj (terapi fakatçlı) uygulanır. İşleme geçilmeden önce USG ile gebelik durumunun ve rahim (uterus) dışındaki yerleşme durumu gözlenir. Kürtaj fiillemi sırasında Umumi anestezi ya da Lokal anestezi uygulanır. Insan Umumi anesteziye aldatmaınacak ise prosedür öncesi 4 saat kadar oral kurumı durdurulur.

Hastanın geçerli ilk kürtajı ise ya da önceden strüktürlmış sezaryen ile doğumu var ise Umumi anestezi ile kürtaj strüktürlır. Yalnız kişinin eskiden yapmış oldurmış evetğu kürtajları var ise ya da alışılagelen tevellüt eylemi gerçekleştirilmiş ise Lokal anestezi strüktürlabilir. Lokal anestezi Anestezi uzmanları aracılığıyla serviks bölgesi özel çarelar ile uyuşturulur. Umumi anestezi ise İntra Venöz (ıv) hız ile ilaç uygulanarak Anestezi uzamanı aracılığıyla strüktürlır. İşlem öncesinde Jinekolojik Sağlık muayenesi ve rahim (uterus) strüktürsı bileğerlendirilmelidir. İşlem 5 ila 15 an kadar sürer. Lokal anestezi ile 15 an kadar, Umumi anestezi ile 30 an kadar sonra şahıs konut havaına gönderilebilir. Analjezik (ağrı stoper), antibiyotik, Kanamayı azaltmak fakatçlı Hekim aracılığıyla çarelar önerilir. Önerilere uyulması istenir. Bir hafta sonra şahıs Muayene fakatçlı gene gelmelidir.

İstenmeyen gebelikler (hamilelik) sonlandırılmak istendiğinde kürtajın son pare zamanı itibarıyla yasal evetğu ülkelerde farklı sınırlar vardır. Bu duruma yasal tahliye ya da kürtaj denilmektedir. Yasalar ile alakadar bu prosedür sadece küldöken tevellüt uzmanlarının yetkisi altındadır. İşlem hekim ve tutkun beyninde saklayarak kalmaktadır. Gebede sağlam bir hastalık bulunan ise ve gebe kalma durumu şahıs bağırsakin riziko oluşturuyor ise ya da gebelik süresince zararlı olan tenha kendisinin kullanmakta zaruri kılındığı çarelar var ise kişiye terapotik kürtaj (terapi fakatçlı kürtaj) uygulanır.

https://www.kurtajklinigiantalya.com/

Antalya Kürtaj

Antalya Kürtaj Fiyatları

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir